Про нас

Наша робота - наша пристрасть
Plazma Studio - це розробник та видавець мобільних ігор, який є частиною великої компанії Plazma Limited.
Співпрацювати
Наш головний офіс розташований на сонячному острові Мальта, а основне відділення знаходиться у чудовому місті Харків, Україна.

Історія компанії

Ідея започаткувати компанію з розробки казуальних ігор народилася в 2018 році. Саме тоді ми розпочали роботу над своїм першим проектом.

Після релізу Fun Story: Play & Relax, ми взялися за розробку наступної гри, урізноманітнивши всіма улюблений жанр “три в ряд” цікавим сюжетом та захоплюючим геймплеєм.
Успіх перших двох проектів мотивував нас йти далі і продовжувати створювати ігри, які захоплюють гравців у всьому світі.

На сьогоднішній день на онлайн-платформах реалізовано три проекти компанії: Fun Story: Play & Relax, Matchland: Build A Theme Park та Match Cruise: match3 adventure.

Окрім цього, кілька проектів перебувають у процесі розробки на етапі soft launch, та кілька заплановано на старт у першій декаді 2023 року.

Керівництво компанії здійснюється громадянкою України, Солопкою Оксаною

Наша команда

Наші принципи

Plazma Studio поєднує у собі свободу особистості та синергію агентства. Прагнучи дати клієнтам краще, ми об'єднуємо зусилля, тісно співпрацюємо, віддаємо душу та серце роботі, а результати говорять самі за себе.

Лідерство

Це можливість підняти вгору існуючу планку якості мобільних ігор, щоб користувачі з усього світу насолоджувалися грою без бар'єрів.

Синергія

Компанія, команда та користувачі - це єдине ціле, завдяки чому ми можемо бути найкращими у своїй справі.

Довіра

Ми довіряємо рішенням, ухваленим нашими співробітниками, тому що їхні цінності збігаються з цінностями компанії.

Професіоналізм

Робота в команді професіоналів дає кожному співробітнику можливість вирости у своїх вміннях та підвищити існуючі навички.

Відповідальність

Ми несемо відповідальність за прийняті нами рішення, тому що розуміємо ступінь своєї значущості в загальному результаті роботи цілої команди.

Атмосфера

Працювати в нашій команді затишно та комфортно, адже досягти високих результатів можна займаючись улюбленою справою із захопленням та драйвом.